HIGH SCHOOL WRESTLING: 20 from CVAC 2A win quarterfinal matches

Published Friday, February 18th, 2022

Foard has 8, Bandys and N-C have 5

still in chase for state championships

 

By CHRIS HOBBS

HobbsDailyReport.com

GREENSBORO – Twenty area wrestlers – 19 of them from the Catawba Valley 2A Athletic Conference – have won quarterfinal matches at the state 2A championship tournament in Greensboro.

Those two dozen are among 30 wrestlers still alive in the title brackets who wrestle in Greater Hickory area conferences.

Fred T. Foard — coming off a state 3A dual-team title and the Western Foothills 3A champion — has eight wrestlers still alive.

In 2A, Bandys, the state 2A dual-team champion, has five, Newton-Conover also has five and Bunker Hill has four.

The tournament continues on Friday and Saturday.

At mid-day on Friday, Bandys (58.0) led the 2A chase for a team title over Newton-Conover (53.0) and Bunker Hill (48.5).

Also, Fred T. Foard was well ahead in the 3A team title chase with 87.5 points with Central Academy (49.0) and Cape Fear (45.5 ) next.

Wilmington Laney is the 4A leader with 75 points, ahead of Pinecrest (59.0) and Lake Norman (45.0).

A highlight among area wrestlers in 2A is three of the quarterfinal winners at 120 pounds and at 160 pounds were from the CVAC 2A.

At 120, Bandys’ Boedi Kirkland (29-4) won a decision, Newton-Conover’s Camden Spencer (49-7) won by a pin and Bunker Hill’s Raul Hernandez (40-6) won by decision.

At 160, Caleb Moore of Bandys (46-2) and Brayden Guess of Bunker Hill (42-4) won by pins and Josh White of Lincolnton won by decision.

There are two CVAC 2A wrestlers still going at 145, 152 and 170.

At 145, Lincolnton’s Quinlan Hunter (41-7) and East Burke’s Caleb Johnson-White (26-4) advanced via pins, while Dilan Patton of Patton (37-2) won by decision and Newton-Conover’s Jason Brawley (43-8) posted a pin at 152.

Ian Moore of Bandys (24-4) and Donta Davis of Bunker Hill (17-10) advanced at 170 by pins.

Four Foard wrestlers moved on with pins, Dawson Cody (35-11) at 138, Connor Weaver (35-13) at 152, Colby Mace (36-2) at 195 and Dylan Smith (44-1) at 220.

Cody could face North Iredell’s Bray Trivette at 138, as Trivette (39-1) and North Lincoln’s Joseph Plyler (46-7 at 170) are the only other Western Foothills 3A wrestlers still alive.

The Northwestern 3A-4A had only one wrestler in the quarterfinals – at 120 pounds – and Jonah McBurney of South Caldwell was pinned.

COMPLETE RESULTS, ALL CLASSES: https://www.trackwrestling.com/Login.jsp

STATE INDIVIDUAL WRESTLING

TOURNAMENT CHAMPIONSHIPS

(at Greensboro Coliseum)

Note: Wrestlers from Greater Hickory area conferences are indicated by bold… results provided by the North Carolina High School Athletic Association (NCHSAA)

2A

106

Kaden Shoup (Burns, 39-5) d. Brayden Hall (Trinity, 46-9) (Dec 3-2)

Jared Thomas (EdenMorehead, 48-2) d. Andy Saine (W. Lincoln, 27-8) (MD 15-4)

Jose Pina-Velasquez (Forbush, 44-10) d. Sam Gosnell (R-S Central, 19-6) (Dec 13-7)

Lawson Vang (Bunker Hill, 36-3) p. Xavier Salazar (Surry Central, 27-7) (Fall 2:54)

113

Isaiah Pittman (Newton-Conover, 46-5) d. Trent Almond (Mount Pleasant, 38-8) (Dec 9-7)

Riley Shaw (West Wilkes, 46-2) p. Eli Leatherman (W. Lincoln, 19-10) (Fall 0:55)

Sumter Horton (R-S Central, 27-9) d. Spencer May (Trinity, 42-5) (Dec 5-3)

Layne Armstrong (Seaforth, 25-2) p. Christian Garcia (Bunker Hill, 38-7) (Fall 3:31)

120

Boedi Kirkland (Bandys, 29-4) d. Chris Haro (South Lenoir, 29-14) (MD 10-0)

Rayshun James (Reidsville, 34-2) p. Josh Novak (SW Onslow, 9-3) (Fall 0:49)

Camden Spencer (Newton-Conover, 49-7) p. Hayden Manning (North Pitt, 28-5) (Fall 0:29)

Raul Hernandez (Bunker Hill, 40-6) d. Austin Chastain (Bunn, 24-7) (MD 14-1)

126

Isaac Campbell (Washington, 18-4) d. JJ Patterson (Shelby, 16-3) (Dec 13-7)

Chade Norman (W. Lincoln, 28-10) d. Tyler Holland (Wilkes Central, 35-1) (Dec 10-3)

Scottie Spencer (Bunn, 28-2) p. Matthew Helms (W. Stokes, 23-5) (Fall 2:00)

David Mceachern (Mount Pleasant, 40-9) p. Caleb Deaton (Lincolnton, 37-8) (Fall 5:37)

132

Bryson Burkett (Bandys, 39-9) d. Landon Neal (W. Stokes, 42-4) (Dec 4-2)

Walker Bell (W. Craven, 36-3) d. Luke White (Southwestern Randolph, 34-5) (Dec 9-6)

Connor Goodman (Robinson, 52-5) p. Luke Heavner (W. Lincoln, 29-7) (Fall 5:25)

Caleb Cox (R-S Central, 37-8) p. Anthony Brannon (Walkertown, 21-9) (Fall 1:38)

138

Shane Hatfield (E. Carteret, 36-2) d. John David Curtis (Burns, 33-4) (Dec 7-0)

David Makupson (Trinity, 48-1) p. Jayvion Perry (North Pitt, 34-9) (Fall 2:43)

Will Nix (Bandys, 33-12) p. Gerald Johnson (W. Craven, 30-6) (Fall 5:53)

Walker Mains (Hendersonville, 46-7) p. Triston Younkin (Oxord Webb, 27-9) (Fall 0:40)

145

Quinlan Hunter (Lincolnton, 41-7) p. Edward Robles (McMichael, 21-9) (Fall 3:11)

Jacob Price (Surry Central, 30-2) d. Jaheim Hartsfield (Oxford Webb, 29-8) (MD 15-7)

Wallace Bowser (Roanoke Rapids, 18-4) d. John Perciful (Manteo, 36-12) (Dec 11-8)

Caleb Johnson-White (E. Burke, 26-4) p. Ayden White (Eden Morehead, 35-11) (Fall 3:25)

152

Dilan Patton (Patton, 37-2) d. Ephram Biggs (Eden Morehead, 41-7) (Dec 6-3)

Jason Brawley (Newton-Conover, 43-8) p. Casey Hohn (Trinity, 39-12) (Fall 1:46)

Jeremiah Price (Surry Central, 40-0) p. Sam Wilson (R-S Central, 39-9) (Fall 0:26)

Zachary Wall (Anson, 22-9) p. Mason Avery (W. Lincoln, 31-9) (Fall 5:13)

160

Caleb Moore (Bandys, 46-2) p. Jayden Wooten (Ayden-Grifton, 36-8) (Fall 1:03)

Julius Miller (Reidsville, 32-3) p. Izayah Horne (North Pitt, 26-16) (Fall 5:30)

Josh White (Lincolnton, 35-9) d. Dylan Polatty (Manteo, 40-5) (MD 11-2)

Brayden Guess (Bunker Hill, 42-4) p. Niccolo Luftig (NCSSM, 27-10) (Fall 5:35)

170

Ian Moore (Bandys, 24-4) p. Jason Rodriguez, Jr. (SW Onslow, 21-4) (Fall 4:34)

Kyler Pickard (Mount Pleasant, 46-3) p. Jacob Stockton (Brevard, 28-8) (Fall 3:22)

Donta Davis (Bunker Hill, 17-10) p. Brayden Millner (Walkertown, 22-8) (Fall 3:59)

Richard Post (R-S Central, 33-5) d. Spencer Leclair (Surry Central, 30-4) (Dec 6-3)

182

Meliek Bryant (N. Stanly, 25-6) p. Raydyn Brooks (Bandys, 29-9) (Fall 3:13)

Raheem Jones (North Pitt, 40-0) p. Gavin Hardister (Trinity, 34-8) (Fall 0:33)

Eli Becker (E. Surry, 26-0) p. Alex Ashley (Hendersonville, 26-7) (Fall 2:53)

Brooks Freeman (Providence Grove, 34-12) d. Braxton Young (W. Lincoln, 25-12) (tech fall-1.5 5:05 (18-1))

195

Owen Clark (Newton-Conover, 49-2) p. Howard Edwards (Bunn, 19-7) (Fall 4:48)

Luke Hurley (Forbush, 47-2) d. Jordan Hargrove (Oxford Webb, 22-11) (MD 13-1)

Brian Eley (Hertford County, 16-5) p. Zackory Evans (Bandys, 23-6) (Fall 1:59)

James Calloway (Madison, 29-4) p. William McMahon (NCSSM, 23-4) (Fall 1:09)

220

Joseph Lioret-Tutty (Newton-Conover, 48-6) p. Jose Flores (Southwestern Randolph, 28-9) (Fall 5:15)

Chase Crayton (Mount Pleasant, 37-3) p. Adam Massey (E. Gaston, 33-5) (Fall 4:27)

Reed Fugle (Salisbury, 24-4) d. Bernard Wingate (Lincolnton, 39-8) (sudden victory, first round, 3-1)

Bryan Gordon (W. Stokes, 46-1) d. Alex Kerns (Madison, 38-5) (MD 16-8)

285

Dj Spring (Maiden, 27-1) d. Alex Roland (W. Wilkes, 41-2) (ultimate tiebreaker 4-3)

Jaden Gaither (Salisbury, 17-5) p. Dylan Lambert (E. Gaston, 30-10) (Fall 4:33)

Jarek Stewart-Karolweics (Brevard, 37-5) d. Colton Wood (Providence Grove, 33-10) (Dec 5-3)

Robert Ward (Chase, 16-7) p. Devon Thompson (Bartlett Yancey, 19-6) (Fall 4:50)

3A

106

Kane Bryson (Canton Pisgah, 37-1) d. Mateo Dias Ruiz (S. Rowan, 29-8) (Dec 13-7)

Daniel Graham (Southern Guilford, 23-8) d. Caden Farris (N. Brunswick, 24-5) (MD 15-5)

Kyle Simpson (Parkwood, 46-6) d. Trevor Moore (Kings Mountain, 33-11) (Dec 11-6)

Samuel Aponte (Cape Fear, 30-3) p. Kaden Carptenter (N. Gaston, 39-12) (Fall 2:00)

113

Charlie Sly (Stuart Cramer, 46-3) d. Christian Lemaire (Roxboro Person, 22-4) (technical fall-1.5 4:28 (16-1))

Xavier Santos (Asheboro, 37-6) d. Marquis Shaw (W. Brunswick, 32-4) (Dec 7-2)

Karter Floyd (Fred T. Foard, 37-4) d. Damarian Garner (Southern Durham, 34-9) (technical fall-1.5 3:09 (15-0)

Caleb Haynes (N. Gaston, 38-14) p. Fernando Martinez (Cedar Ridge, 39-9) (Fall 2:28)

120

Kevin Obrein (W. Rowan, 40-6) p. Dakota Little (Fayetteville Westover, 23-6) (Fall 5:22)

Jackson Baglio (Central Cabarrus, 28-0) p. Damon Landreth (W. Henderson, 36-3) (Fall 2:43)

Luke Heglar (E. Rowan, 42-4) d. Christian Rothrock (Fayettevilles Byrd, 19-2) (Dec 9-7)

Connor Wishon (Ledford, 39-5) d. Brayden Mejia (Fred T. Foard, 41-4) (Dec 6-3)

126

Parker Galliher (Statesville, 50-2) d. Jacob Perry (W. Rowan, 37-7) (Dec 5-2)

Isaac Gawronski (Swansboro, 42-5) d. Diego Gutierrez (Asheboro, 31-5) (Dec 6-5)

Kyle Montaperto (Central Academy, 38-0) p. Gunner Marshall (E. Henderson, 35-6) (Fall 3:11)

Shyne Wharry (Southern Durham, 29-7) d. Mason Baker (Waynesville Tuscola, 21-6) (Dec 7-2)

132

Matt Karagias (Stuart Cramer, 37-3) p. Cody Rutherford (Havelock, 32-6) (Fall 1:40)

Marcus Jackson (Central Cabarrus, 32-2) d. Barrett Klutey (Wilson Fike, 36-8) (technical fall-1.5 3:38 (17-1))

Hunter Clark (Fred T. Foard, 35-11) d. Finnius McCafferty (Union Pines, 36-17) (Dec 11-6)

Elijah Harris (Central Academy, 31-7) p. Cameron Curva (Western Harnett, 34-7) (Fall 0:44)

138

Xander Hill (Canton Pisgah, 49-4) d. Brian Taylor (W. Rowan, 36-9) (Dec 7-2)

Jacob Cox (S. Rowan, 34-0) d. Noah Tocaben (Enka, 44-3) (MD 9-1)

Dawson Cody (Fred T. Foard, 35-11) p. Tyriq Freeman (Central Cabarrus, 20-9) (Fall 2:57)

Bray Trivette (N. Iredell, 39-1) d. Daniel Tierney (Concord, 30-7) (Dec 4-3)

145

Zack Karagias (Stuart Cramer, 29-1) d. Logan Fite (Central Academy, 33-5) (Dec 9-3)

Ryan Fisher (Currituck, 20-2) d. Sage Tala (Parkwood, 32-12) (Dec 8-4)

Stone Shapiro (N. Buncombe, 30-3) d. Stephen Cotton (Southern Guilford, 21-4) (Dec 3-2)

Brock Carey (Fred T. Foard, 41-4) d. Ian Murdock (N. Davidson, 37-9) (Dec 9-5)

152

Greyson Harris (Enka, 45-1) p. Azrael Simpson (First Flight, 21-5) (Fall 2:59)

Caleb Simpson (Parkwood, 47-6) d. Julian Rodriguez (Eastern Alamance, 22-7) (MD 14-1)

Conner Weaver (Fred T Foard, 35-13) p. Theodore Yager (Swansboro, 47-5) (Fall 1:31)

Calan Staub (Cape Fear, 32-4) d. Ulises Vega Delamora (N. Henderson, 41-11) (technical fall-1.5 3:52 (17-1))

160

Drake Egan (Croatan, 36-4) p. Elijah Antis (Ashbrook, 25-7) (Fall 4:54)

Aiden Curry (Central Academy, 32-1) d. Keith Rhodarmer (Enka, 25-12) (default injury. 3:52)

Matthew Peterson (Ashe County, 36-6) p. Noah Harrell (S. Brunswick, 37-7) (Fall 3:40)

Zane Birtchet (Fred T. Foard, 35-2) d. Luke Lambeth (Asheboro, 37-6) (Dec 3-0)

170

Tucker Marshall (E. Henderson, 30-2) d. Demarcus Carroll (Fayetteville Byrd, 24-5) (Dec 5-3)

Cole Reynolds (W. Carteret, 42-2) p. Nathan Williams (Triton, 33-7) (Fall 3:16)

Joseph Plyler (N. Lincoln, 46-7) d. Salif Conneh (Eastern Guilford, 44-3) (Dec 9-2)

Aiden McCafferty (Union Pines, 49-0) p. Adrian Desousa (Dixon, 32-8) (Fall 3:05)

182

Jose Zambrano (Harnett Central, 25-4) d. Andre Britt (St. Stephens, 39-6) (Dec 6-2)

Brady Ross (Central Academy, 37-1) p. Brendon Worsham (Hillsborough Orange, 29-7) (Fall 1:21)

Nicholas Mascolino (Union Pines, 46-9) d. Johnathon O`Shea (Stuart Cramer, 44-6) (Dec 11-5)

Jaden Paul (Cape Fear, 16-3) d. Alex Almaraz (Canton Pisgah, 48-5) (MD 15-7)

195

Milosz Gargol (First Flight, 26-2) p. Isaac Jennings (Franklin, 32-7) (Fall 0:40)

Jonathan Hance (Central Davidson, 40-3) d. Jadon Mintz (Tuscola, 26-7) (Dec 8-1)

Peyton Fisher (Kings Mountain, 35-7) d. Joshua Knipe (W. Carteret, 39-5) (Dec 6-5)

Colby Mace (Fred T. Foard, 36-2) p. Kelvin Daniels (Eastern Guilford, 33-8) (Fall 1:55)

220

Dylan Smith (Fred T. Foard, 44-1) p. Cory Cranford (Ledford, 23-8) (Fall 3:35)

Eddie Flores (N. Iredell, 27-7) d. Jake Dunning (Pittsboro Northwood, 21-8) (Dec 6-1)

Garrett Frazier (S. Brunswick, 25-5) p. Malachi Nettles (Triton, 18-5) (Fall 1:07)

Landon Sargent (Cape Fear, 35-3) p. Desaun Avent (Wilson Fike, 28-6) (Fall 2:22)

285

Rory Johnson (N. Buncombe, 31-0) p. Jaylen Jones (Havelock, 39-14) (Fall 2:39)

Jamier Ferere (Southern Guilford, 34-0) p. Eteuati Taula (Jacksonville, 26-12) (Fall 3:05)

Christian Hercules (W. Rowan, 37-4) p. Kellen Devries (Union Pines, 42-14) (Fall 1:50)

Cody Hardy (Parkwood, 32-3) d. Trevquan Gary (Roxboro Person, 29-6) (Dec 5-1)

4A

106

Jackson Rowling (Hough, 38-1) p. Brayden Daker (Corinth Holders, 29-8) (Fall 2:35)

Bradley Yokum (Jamestown Ragsdale, 44-2) d. Daniel Dickerson (Riverside-Durham, 27-12) (MD 9-0)

Tyler Watt (Wake Forest, 34-7) d. Grant McCord (Greesboro Grimsley, 19-6) (Dec 6-2)

Noah Cauble (Piedmont, 43-6) d. Conner Hibberd (Middle Creek, 33-4) (Dec 7-2)

113

Liam Hickey (Cardinal Gibbons, 39-2) p. Ma`kya Kerns (Lumberton, 40-10) (Fall 0:35)

Cooper Davis (Cox Mill, 32-4) d. Joseph Baisley (Charlotte Catholic, 43-6) (Dec 8-3)

Eli Pendergrass (NW Guilford, 41-2) p. Justin Travers (Fayetteville Jack Britt, 8-8) (Fall 2:53)

Cameron Stinson (Mallard Creek, 44-0) p. Joey Bruscino (SE Guilford, 44-5) (Fall 1:38)

120

Noah Luna (Providence, 32-1) d. Isaiah Wilson (Winston-Salem Glenn, 40-5) (Dec 9-2)

Ian Fritz (Topsail, 42-1) p. Finn Urmey (Green Hope, 28-9) (Fall 0:16)

Trevor Freeman (A.L. Brown, 34-3) d. Cael Bergquist (Heritage, 46-4) (Dec 13-7)

Matt Rowland (Pinecrest, 36-0) p. Jonah McBurney (S. Caldwell, 31-13) (Fall 1:27)

126

Hunter Gundry (Cardinal Gibbons, 17-2) d. Cameron Parker (Ardrey Kell, 32-8) (Dec 9-3)

Dylan Pepin (NW Guilford, 42-2) d. Jackson Ealy (Green Hope, 18-3) (Dec 4-3)

Mark Samuel (WilmingtonLaney, 37-0) p. Isaac Sheehan (Winston-Salem Glenn, 49-6) (Fall 1:22)

Hunter Jones (Hickory Ridge, 46-8) d. Luke Fogleman (Riverside-Durham, 30-5) (sudden victory, first period, 7-5)

132

Luke Kunath (Cardinal Gibbons, 30-3) d. Richard Williams (Gray`s Creek, 40-3) (Dec 3-2)

Eli Murray (Lake Norman, 46-7) d. Khamani Harrison (Chambers, 37-10) (MD 14-4)

Ethan Blevins (Topsail, 46-1) d. Riley Merchant (Pinecrest, 42-7) (sudden victory, first period,1 7-5)

Brandt Fajerman (Hough, 41-2) p. Jayden Harrison (Wilmington Laney, 35-9) (Fall 5:36)

138

Samson Sokolski (Mooresville, 30-6) p. Tyler Caldwell (Hough, 25-8) (Fall 1:57)

Tyler Tracy (Cardinal Gibbons, 40-2) d. Jaylon Pemberton (Hickory Ridge, 42-11) (technical fall-1.5 2:40 (16-0)

JT Richards (Lake Norman, 49-3) d. Trey O`Connor (Mallard Creek, 34-10) (MD 14-3)

Avery Buonocore (Wilmington Laney, 22-4) d. Landen Nelson (Hoke County, 40-8) (technical fall-1.5 5:55 (20-5))

145

Isaiah Williams (Apex, 19-5) d. Patrick Iacoves (Lake Norman, 34-9) (MD 11-3)

Jacob Woodburn (Greensboro Page, 27-0) p. David Coptsias (Hoke County, 35-11) (Fall 3:02)

Noah Thomas (Wilmington Laney, 39-6) d. Colin Queen (NW Guilford, 41-5) (MD 11-2)

Greg Merriman (Mooresville, 45-3) d. Luke Rider (Holly Springs, 35-2) (technical fall-1.5 3:30 (17-2)

152

Cedric Griffin, Jr. (Hoke County, 39-6) d. Brody Neal (Lake Norman, 39-13) (MD 19-7)

Davis Freeze (Mooresville, 40-3) d. Jeffrey Hoelscher (S. Mecklenburg, 25-6) (MD 13-0)

Jackson Buck (Lumberton, 43-1) p. Collin Bailey (Davie County, 40-4) (Fall 5:29)

Drew Pepin (NW Guilford, 43-2) p. Cooper Ogden (Pinecrest, 31-9) (Fall 1:34)

160

Elijah Brown (A.C. Reynolds, 44-0) d. Garrett Benfield (Northern Guilford, 37-3) (Dec 6-5)

Owen Harshbarger (Wilmington Laney, 41-5) d. Alex Bentley (Hickory Ridge, 41-5) (Dec 3-1)

Michael Quinones (E. Forsyth, 40-0) d. Jackson Riley (Ardrey Kell, 32-8) (Dec 7-2)

Jayden Dobeck (Pinecrest, 30-1) p. William Melton (Clayton, 39-4) (Fall 1:08)

170

Roman Garofola (Northern Guilford, 31-8) p. Brion Brunson (Fayetteville Britt, 31-9) (Fall 2:49)

Tomas Brooker (Hickory Ridge, 50-3) d. Sam Grena (Cary, 42-3) (Dec 6-2)

Alex Hopper (Wilmingto Laney, 42-2) d. Brady Raab (Mooresville, 41-13) (technical fall-1.5 2:59 (24-8)

Alexander Gunning (Chapel Hill, 37-2) d. Jack Jarvis (Davie County, 33-5) (Dec 9-5)

182

Devon Bell (Wilmington Laney, 35-0) p. Caleb Joines (Durham Jordan, 27-4) (Fall 1:10)

Hunter Testa (Davie County, 29-2) d. D`andre Hunt (E. Mecklenburg, 27-7) (MD 9-1)

Robert Hyder (Pinecrest, 35-5) d. Austin Roberts (Fuquay-Varina, 37-5) (sudden victory, first period, 5-3)

Gavin Hartsell (A.L. Brown, 31-5) p. Michael Pepe (Hough, 15-1) (Fall 3:42)

195

Aidan Meagher (W. Forsyth, 30-2) d. Jesse Barrier (McDowell, 31-8) (Dec 7-0)

Caleb Beaty (Corinth Holders, 17-0) d. Quintez Shipman (Lumberton, 42-5) (Dec 2-0)

Sam Cowher (Cox Mill, 35-2) p. Kahmari Cook (Mallard Creek, 41-11) (Fall 5:25)

Jacob Green (Pine Forest, 15-1) d. Jasiah Toussaint (Olympic, 35-14) (MD 11-1)

220

Will Brock (Pinecrest, 26-5) p. Brysen Goodbey (Davie County, 36-9) (Fall 1:47)

Sakarri Morrison (Lake Norman, 37-6) d. Hunter Berryhill (Overhills, 32-2) (Dec 4-2)

Darius Ward (Hough, 25-8) d. Trystan Richardson (Wilmington Laney, 40-10) (Dec 5-3)

Nathan Carnes (Porter Ridge, 38-4) d. Vincent Nolfo (Holly Springs, 17-1) (Dec 11-6)

285

Chase Godwin (Pinecrest, 30-6) p. Ray Watson (Mooresville, 32-11) (Fall 3:40)

Carson Floyd (Lake Norman, 47-3) p. Amarie Daniels (Fayettevillew Britt, 27-7) (Fall 3:02)

Rylan Vann (Cary, 23-1) d. Alex McCalop (SE Guilford, 43-3) (Dec 8-4)

David Eldridge (W. Forsyth, 31-5) p. John Domencic (Green Hope, 25-6) (Fall 3:28)

Leave a Reply

Your email address will not be published.